KIESLING

Specialista na mrazírenské a chladírenské nástavby

Nová produktová řada Coolly®

Kompaktní a prostorné – nové chladírenské nástavby pro převoz chlazeného a hluboce zmrazeného zboží. Coolly® s vysokou užitečnou nosností je inovativní řešení pro malé chladírenské vozy.

Rozvážková řada (3,5 – 7,49 t)

Rozvážková řadaMrazící nástavby na rozvážková auta jsou díky nízké nakládací výšce a promyšlenému dveřnímu systému dobrým partnerem pro přepravu europalet a europřepravek. Rychlé dodací lhůty díky konsignačnímu skladu.

 

Distribuční a dálková řada nákladních vozidel (od 7,49 t)

Distribuční a dálková řada nákladních vozidelNaše robustní mrazící nástavby vyrábíme ve standardu s hliníkovou podlahou, která je pevně spojena s hliníkovými okopovými profily tak, že nepropustí ani kapku vody. K tomu je v základní výbavě dodávána řada dalších kvalitních detailů. Vysoké užitečné zatížení a dlouhá životnost KIESLING nástaveb výrazně zvyšují rentabilitu přeprav.

 

Systémy dělící příčky Cool Swing

Cool Slide – Dělící příčka a systém udržování teploty

První recyklovatelná nástavba

Ať už jde o rozvážkovou řadu LCV, distribuční či dálkovou řadu nákladních vozidel – Kiesling nástavby odpovídají nejvyšším požadavkům kvality. Jsou certifikovány ATP, FRC, a dále TÜV HACCP. Vývoj a výroba probíhá v Německu v Dornstadt.To­merdingen, kde je zároveň sídlo a centrála společnosti.

KIESLING – záruka kvality, inovace a servisu

image003               image004